Izložba fotografija Vesele Mišković
U KIC-U
Retrospektiva dugogodišnjeg profesionalnog i umjetničkog djelovanja Vesele Mišković biće predstavljena kroz izložbu fotografija pod nazivom “Nasmijani cvijet.me”, koja će biti otvorena neuobičajenim multimedijalnim performansom u Velikoj sali KIC-a u srijedu, 12. februara u 20 sati.
Drugu samostalnu izložbu radova autorke otvoriće direktorica KIC-a Snežana Burzan, a uz osvrt i recenziju Milutina Obradovića, poznatog crnogorskog slikara, nastupiće podgorički pjevači: Esad Merulić, Tamara Pavićević i Edo Abdović.
Izložbu čine najuspješnija ostvarenja, kao i selekcija još neobjavljenih fotografija.
Vesela Mišković umjetničkom fotografijom se bavi više od 10 godina, a dio njenog opusa su ambijentalne i fotografije poznatih, kao i foto-reportaže. Živi u Podgorici i trenutno aktivno sarađuje sa renomiranom ilustrovanom revijom “Gracija” i magazinom kompanije “Voli”.
0 comments